Ludmila

 
Přeji všem krásný den. Jmenuji se Ludmila Dvořáková a mým rodným městem je pro mě nejkrásnější město - starobylá Olomouc. Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu v Olomouci. Po absolvování jsem byla zaměstnancem a od roku 1994 jsem OSVČ. Prošla jsem si různými obory, ale moje práce vždy byla a je práce s lidmi. Masážím na profesní úrovni se věnuji od roku 2012. Od té doby jsem úspěšně prošla několika kurzy. Mým plánem je se zaměřit na relaxačně působící masáže na klienta současně s uvolněním bolestí jejich těla a "vypnutím mozku". Beru pojem "vypnutí mozku" jako odpočinek, relax, nemyšlení na starosti dnešní uspěchané doby.
 
Jako každý masér, který má na tuto činnost vydané živnostenské oprávnění, i já jsem absolvovala kurz: Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Od té doby se postupně vzdělávám a zúčastňuji kurzů a samozřejmě je převádím i do své praxe. Svou práci dělám srdcem a vážím si svých klientů. 
 
Vždyť každý jedinec je originál, je zde sám za sebe a každý nás může obohatit zkušenostmi.
 
Email: masaze.ludmila@seznam.cz
Mob: 778 045 400
  
 
Nabídka masáží:
 
- sportovní, relaxační a regenerační masáž - záda, šíje, horní končetiny, dolní končetiny, plosky nohou, při celkové masáží těla možno i hrudník a břicho
 
- konopná masáž 
 
- medová masáž - napomáhající detoxikaci organismu
 
- indická masáž hlavy - uvolnění stresu, napomáhající od bolestí hlavy
 
- thajská masáž bylinnými měšci - velmi příjemná relaxační masáž
 
- reflexologie ruky - diagnostika problému, možnost naučení samopomoci
 
- reflexologie nohy 
 
- kineziotaping - tejpování 
 
- masáž těhotných
 
 
Doplňující služby:
 
- aromaterapie - použití éterickýh olejů při masáži 
 
- peeling zad